Gaberon

Inspiracją do stworzenia marki była obserwacja pokolenia Y (z jez. ang: Millenials). Rygor miejskiego życia nie powstrzymuje ciała od jego naturalnych pragnień i dążeń. Środowisko metropolii jest pełne pokus i technologii, którym pozwalamy ulec w każdym momencie poprzez posiadanie ciągłego kontaktu z nimi. Gaberon stanowi esencję stylu współczesnego “obywatela świata”. Inspiruje się cyfryzacją kultury, sztuką wizualną i op-artem. Pomysłem marki jest umieszczenie w odzieży wierzchniej ukrytych “power bank”. 

Czerpiąc energię ze swego najbliższego otoczenia mieszkaniec miasta nasyca się, zdobywa i tworzy świat na własnych zasadach. Jego DNA to kosmopolityzm. Jego DNA jest przetransferowane na układ srebrnych i czarnych elementów w zamkach błyskawicznych odzieży wierzchniej. Jego DNA zamknięte jest w detalach kolekcji. 

Gaberon jest hołdem dla ludzkiej żywotności istniejącej w energii ziemi, jako tej siły, która nigdy nie da się okiełznać. Uosabia to, co cielesne i ziemskie – zamknięte w nazwie marki – kompilacji łacińskich nazw minerałów: Gabro i Carbon.