Karl Lagerfeld

Dom mody KARL LAGERFELD podziela ikoniczną wizję i estetykę projektów swojego założyciela, Karla Lagerfelda, połączone ze współczesnym, wybiegającym w przyszłość duchem marki. Marka świętuje jego kolosalne dziedzictwo i żyje jego pasją, intuicją i niewyczerpaną kreatywnością.

Charakterystyczna estetyka marki KARL LAGERFELD łączy paryskie klasyki z rockowo-eleganckim podejściem i dopasowanymi sylwetkami. Portfolio marki składające się przystępnych, aspirujących kolekcji obejmuje kolekcje ready-to-wear dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także torby i małe wyroby skórzane. Dodatkowe kolekcje obejmują zegarki, okulary, obuwie, perfumy, świece i biżuterię.

Napędzana przez zaangażowanie konsumentów marka KARL LAGERFELD obejmuje ponad 100 sklepów monobrandowych na całym świecie, z kluczowymi lokalizacjami w Paryżu, Londynie, Monachium, Moskwie, Nowym Jorku, Dubaju i Szanghaju. Marka dalej łączy się z konsumentami poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji z segmentu premium w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji. [Waw]Fashion PR&Sales Agency, jako jeden z takich partnerów, jest wyłącznym agentem na rynkach w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wchodniej: damskich linii Ready-to-Wear oraz akcesoriów, a także damskiej i męskiej linii obuwia. Globalny sklep flagowy pod adresem KARL.COM obsługuje 96 krajów.