little marc jacobs

Historie Marca Jacobsa

V 1986 navrhl Jacobs svou pvní kolekci s etiketou Marc Jacobs. Během podzimu 1993 Jacobs Duffy Designs Inc. spustil vlastní licenční a navrhovací společnost: Marc Jacobs International Company, L.P. Jacobs a Duffy sa připojili do Louis Vuitton v 1997 roku, Jacobs jako umělecký ředitel a Duffy jako ředitel Studio. Otvořili také první bezplatní obchod Marc Jacobs na Marcer Street w newyorské čtvrti Soho. Pak, Jacobs prezentoval vedlejší linii, Marc by Marc Jacob, s přehlídkou na jaro 2001.

V ledni 2010 r. byl Jacobs jmenván francouzsky francuskiego ministra kultury do řádu Chevalier des Arts et des Lettre, za svů významná příspěvek do umění, zase v květnu stejného roku obdržel cenu CFDA pro Womenswear Designer of the Year.

Little Marc Jacobs ztotožňuje smělou estetiku New Yorku, synonymum jej jmenovce. Interpretovaná na potřeby mládežníckého trhu kolekce nabízí lehké na nošení doplňky a styly „mini-me“. Barevní skvrny, zábavní grafika a úžiteční detaily přidávají každému projektu tón městského postoje.

DNA LITTLE MARC JACOBS:

  • Navazuje na energii New Yorku
  • Expresivní, zábavní a odvážní móda.
  • Představuje kontrastní myšlenky
  • Individualita inspirovaná couture

Zveme k seznámení se s dětskou kolekci Little Marc Jobs v naší agentuře.