IXIAH

IXIAH (wymawiana ex’sy ah’)  to odkrywanie piękna na nowo. Dyrektor kreatywna Krystel Davis czerpie inspiracje ze swojego własnego stylu, gloryfikując takie elementy jak misterne zdobienia oraz etniczne elementy, które przemawiają do buntowniczej duszy klientek.

Krystel stawia na wyrażanie siebie poprzez modę. Esencją marki są nieoczywiste, acz przemyślane projekty. Styl IXIAH wdarł się do serca takich klientek jak Siostry Kardashian, Kylie i Kendall Jenner, Aniołek Victorias Secret Alessandra Ambrosio, Nicole Richie i Natalia Siwiec. Sukienki, bluzy i spódniczki IXIAH to obiekt pożądania influencerek na całym świecie.

IXIAH to mariaż kolekcji ready-to-wear i krótkich limitowanych  serii dopełnionych poprzez cosezonowe hity. Marka przyciąga również swoimi kolekcjami kapsułowymi denim i semi-couture. IXIAH to przede wszystkim zwiewne sukienki, topy, spódniczki – które są zaprojektowane z dbałością o każdy detal, wykorzystując techniki wysokiego krawiectwa haute-couture. W ofercie jest również linia DENIM.